MÖBLER / Bord / Slagbord 10031074
nr 1003 1074
Slagbord
O. 1800, längd: 49 + 2x68, djup: 106 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:10:08
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)